Rozšířené vyhledávání

Profil společnosti

Společnost EKRO-line s.r.o. byla založena v roce 1999. Jako cíl si vytýčila vybudovat velkoobchod se stavebním nářadím a velkoobchod s dřevěnými násadami a držadly v celém sortimentu.

Všechny násady jsou ve velmi dobré kvalitě, vyrobené převážně z bukového a jasanového dřeva, odpovídající normám DIN. Nabízíme rovněž celý sortiment dveřních prahů ve výborné kvalitě. Firma je operativně schopna zajistit výrobu atypických zakázek v sortimentu prahů a násad. Postupně společnost rozšiřuje sortiment na celé spektrum řemeslnického ručního nářadí se zaměřením na české výrobce ( Zbirovia, Narex Bystřice, Tona apod.)

Spolupracuje také s celou řadou drobných výrobců, kterým pak vytváří odbytové možnosti. Spolupracujeme i se zahraničním, máme zastoupení firem BISON ze SRN – předním výrobcem seker a páčidel, dále s firmou BAUM – anglicko-indickým výrobcemf profesionálního ručního nářadí.

Obchodní partnery máme také na Slovensku. V posledních letech získáváme nové zákazníky, které jsme přesvědčili o kvalitě našeho zboží.


Tyto aktivity chceme nadále rozvíjet a rozšiřovat.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));