Rozšířené vyhledávání

Obchodní partneři

ZBIROVIA a.s. (Zbiroh)

ZBIROVIA, a.s. je rozsahem svého výrobního programu, představujícím více než 100 typů výrobků, jež jsou vyráběny ve 300 typorozměrech, největším a v mnohém sortimentu v současnosti i jediným výrobcem ručního řemeslnického nářadí v České republice.

Více... | Nakoupit zboží Zbirovia >>

NAREX BYSTŘICE, s.r.o. (Bystřice)

NAREX BYSTŘICE, s.r.o., je firma s 80letou tradicí. Svým výrobním programem navazuje na tradici původní firmy RICHTER, která již od roku 1919 v Bystřici vyráběla dláta, šroubováky a další ruční nářadí. Původní dílna byla postupně adaptována a rozšiřována. Úpravy probíhaly v několika etapách zároveň s modernizací strojního parku.

Více... | Nakoupit zboží Narex Bystřice >>

NAREX s.r.o. (Česká Lípa)

Společnost NAREX s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 65 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

Více...

ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. (Vyškov)

Počátek firmy ROSTEX sahá až do roku 1925, kdy byl postaven v malém jihomoravském městečku Vyškov nevelký provoz nesoucí název Železářský průmysl, zabývající se výrobou drobného kovového zboží.

Více... | Nakoupit zboží Rostex >>

AJAX & BLUNDELL, a.s. (Jihlava)

Historie výroby pilníků a rašplí má v Jihlavě více než 80-ti letou tradici. Firma na výrobu pilníků byla založena v roce 1921 a od té doby vzrůstá význam této firmy a výroby pro Jihlavsko a okolí až do dnešních dnů.

Od čtyřicátých let nese firma logo AJAX i v názvu. V roce 1996 byla vytvořena akciová společnost Ajax & Blundell, a.s. a to napomohlo dalšímu rozšíření obchodních partnerů v mnoha zemích světa.

Více...

PILANA TOOLS a.s. (Hulín)

Dynamicky se rozvíjející firma PILANA TOOLS patří se svými 650 zaměstnanci k největším výrobcům nástrojů v Evropě. Nástroje jsou vyráběny z oceli nejlepší jakosti podle norem DIN a ISO. Kvalita je pečlivě sledována v každém kroku výroby.

Více...

TONA a.s. (Pečky)

Společnost TONA a.s. Pečky, byla založena v roce 1892, původně jako slévárna železa. Výrobní sortiment pak v průběhu dalších let prošel postupným vývojem, přes výrobu hospodářských strojů a strojírenských výrobků, a v padesátých letech minulého století k výrobě řemeslnického nářadí.

Více...

BAUM

Profesionální ruční nářadí, klíče vysoké kvality, netradiční, nadčasový desing.

Více... | Nakoupit zboží Baum >>

BISON

Špičkový německý výrobce široké škály seker a páčidel.

Nakoupit zboží Bison >>

PORTÁŠ

Výrobce široké škály dřevěných výrobků.

Více...

Firma dále spolupracuje s řadou menších firem, zejména z řad dřevovýrobců a kovovýrobců

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));